1 מ 2

השפעת הסביבה על יצירת הסיפור הפנימי

השאר תגובה

אורית אבוטבול 20 במאי 2022 ב- 16:52

לפני כמה ימים היה לי מבחן שעובר לחטיבה בנייים ואני הגעתי לחוצה למבחן אבל ההורים והחברים שלי אמרו לי שאני טובה ושאני אקבל ציון טוב ובאמת אחרי המבחן הרגשתי בטוחה בתשובות שעניתי ואני חושבת שהצלחתי במבחן
עמית

מיכל סולומונוביץ - קוד המנצח לצעירים (מנהל) 22 במאי 2022 ב- 10:52

היי עמית, כל הכבוד לך על המאמת במבחן! אני מאוד שמחה לשמוע שהסביבה שלך, ההורים והחברים, תמכו ועודדו אותך לקראת המבחן! זה ממחיש את חשיבות הסביבה על יצירת הסיפור הפנימי שלנו.

איילת ליפין 11 במרץ 2021 ב- 16:35

רציתי לומר שהסיפור של הצפרדע ממש ריגש אותי ואני חוויתי מקרים כאלה אבל לא בתור הצפרדע שבבור אלא בתור החבורה והסיפור שלי זה שכל הילדים ואני הלכנו לטיול מחוץ לבית הספר ואז ילד אחד בזמן הזה היה בשירותיים וכמעט נסענו אבל מזל שהאוטובוס עצר ואני חושבת שהילד שהיה בשירותיים הרגיש בודד וששכחו אותו וכאילו שהוא אוויר אז זה הסיפור שלי

מיכל סולומונוביץ - קוד המנצח לצעירים (מנהל) 11 במרץ 2021 ב- 21:35

תודה רבה על השיתוף בסיפור, שזיהית שהוא מתאים ומתחבר לסרטון השיעור.

לפני שנים רבות, רציתי להתקבל ללהקה צבאית. אחותי ניסתה, והיא מאד מוכשרת, ולא התקבלה. המשפחה, החברים, כולם מסביב אמרו שללא “פרוטקציה”, בלי להכיר מישהו עם קשרים, לא ניתן להתקבל. לי זה לא היה נשמע הגיוני. מה? כל מי שמתקבל חייב להיות עם קשרים? חייבים לפעמים להתקבל ע”י כשרון. (כך אמרתי לעצמי) אז אני החלטתי לסוע לבד מחיפה לרמת גן, (למרות שאז זה לא היה כ”כ נהוג, ולא היו אז אפליקציות להראות דרכים כמו היום) למבחנים שאז היו בבית הצנחן ברמת גן. הלכתי לבד עם ווקמן ( נגן משנות ה80 שניגן קלטות) למה הלכתי לבד? כי לא סמכתי על אף אחד שיתמוך בי כמו שאני יודעת לתמוך בעצמי. שמעתי מוסיקה שאני אוהבת. והרגעתי את עצמי. אמרתי לעצמי אהיה הכי טובה שאוכל להיות ואפגין בטחון עצמי. התקבלתי! ואלה היו שנתיים הכי מדהימים בחיי. זה טוב שיש חבר/ה שיודעים לתמוך. אבל שאין, לפעמים הכי טוב לדעת להיות חבר טוב לעצמך.

מיכל סולומונוביץ - קוד המנצח לצעירים (מנהל) 15 בפברואר 2021 ב- 19:40

היי גבי, הסיפור האישי שלך מרגש ונותן השראה לאחרים! זו דוגמה נפלא להשפעת הסביבה על הסיפור הפנימי וכיצד הכוח לשנות זאת נמצא אצלנו!

חשוב לי לציין שהזכרתי את הנגן ווקמן – כי במיוחד לא רציתי לשמוע אחרים מדברים לפני אודישנים. כבר הבנתי שיש הרבה מסביב שמאד מתרגשים ופוחדים ולא רציתי לשמוע. אז בחרתי להיות קצת במו הצפרדע החירשת. שמעתי רק מוסיקה שעושה לי טוב וכך נכנסתי רגועה לאודישנים.

מיכל סולומונוביץ - קוד המנצח לצעירים (מנהל) 16 בפברואר 2021 ב- 20:23

מה שרצו ללמד אותנו זה שאם נאמין בעצמנו והסביבה תעזור לנו להאמין בעצמנו נוכל לעשות הכל!
אבגל אם ניתן לסביבה להשפיעה עלינו לרעה… 🙁

מיכל סולומונוביץ - קוד המנצח לצעירים (מנהל) 18 בדצמבר 2020 ב- 13:58

לסביבה יש השפעה גדולה מאוד עלינו ועל הסיפורים הפנימיים שלנו, לכן כדאי לבחור בסביבה שהיא מקדמת עבורנו.

היי, אני שחקתי במשחק והחברים שלי אמרו איזה גרוע אתה לא טוב אף אחד לא עודד אותי ולא עזר לי אז למדתי לבד השתפרתי ועכשיו אני בן המקומות הכי גבוהים

מיכל סולומונוביץ - קוד המנצח לצעירים (מנהל) 14 בדצמבר 2020 ב- 15:53

המקרה שזיפרת הוא דוגמה נפלאה להשפעת הסביבה על הסיפור הפנימי שלנו. כל הכבוד לך שהצלחת באופן עצמאי לשנות את הסיפור הפנימי שלך ולהתקדם ולהשתפר במשחק!

אלירן סימוני 10 באוקטובר 2020 ב- 08:35

חבר שלי אמר לי שאני גרוע במריו אבל לא הקשבתי לו בגלל שאני יודע שאני טוב

מיכל סולומונוביץ - קוד המנצח לצעירים (מנהל) 11 באוקטובר 2020 ב- 17:04

מעולה שלא נתת לסביבה להשפיע על הסיפור הפנימי שלך! כל הכבוד!

היי מיכל!
קודם כל רציתי להגיד שאמא ואבא שלי תמיד ומעודדים אותי ואומרים לי שאני מסוגלת זה עוזר לי מאוד בכל התחומים של החיים.
השבוע לא הצלחתי לצייר משהו אבל בסוף אחרי שהתאמנתי ועשיתי כמה וכמה סקיצות כן הצלחתי לצייר את מה שרציתי ואהבתי את זה שלא ויתרתי.

מיכל סולומונוביץ - קוד המנצח לצעירים (מנהל) 3 באוגוסט 2020 ב- 21:12

כל הכבוד לך וכל הכבוד להורים שלך שתמיד מעודדים אותך!

a few days ago my friend’s brother told me that i am bad at soccer and i can’t score against him, but i proved him wrong and on the first shot i scored a goal and beat him.

מיכל סולומונוביץ - קוד המנצח לצעירים (מנהל) 3 באוגוסט 2020 ב- 21:16
אינה ניקולייב 14 ביוני 2020 ב- 21:03

יש מישהו בכיתה שתמיד אומר לי שאני מוזרה,פעם לקחתי את זה כדבר רע.
והיום כשכבר למדתי את החומר,אני דווקא חושבת שזה טוב שאני מוזרה,זה אומר שאני מיוחדת וחושבתתמיד מחוץ לקופסא ואני דווקא אוהבת את התכונה הזאתי

מיכל סולומונוביץ - קוד המנצח לצעירים (מנהל) 14 ביוני 2020 ב- 21:44

את מדהימה! כל הכבוד לך על היישום המעולה של שינוי הסיפור הפנימי! את באמת מיוחדת מאוד 🙂

השאר תגובה