מי אנחנו

קבוצת "קוד המנצח"

קבוצת “קוד המנצח” היא המובילה בישראל בתחומי הצלחה מעשית, התפתחות אישית ועסקית ופריצת גבולות. הקבוצה קמה מתוך תשוקה להוביל אנשים וארגונים להצלחה ולהשגת המטרות שלהם במהירות ובעוצמה שלא הכירו, להוביל אנשים וארגונים לפריצת גבולות וביצועי על, דרך הגדולה שלהם ולאפשר לאנשים לגדול לגרסה המיטבית שלהם באופן שהופך את העולם למקום טוב יותר. אירועי הקבוצה כוללים הרצאת פריצת גבולות, סדנאות קוד המנצח, סדנאות קוד הכסף ותהליכי הנבחרת.

10

שנות פעילות

400,000

משתתפים באירועי הקבוצה

300

ארגונים השיגו תוצאות שיא עוצמתיות

400

עסקים קטנים ובינוניים הצליחו להגיע למטרות שלהם במהירות

מובילי תכנית קוד המנצח לצעירים

אלון אולמן

אלון אולמן
אלון אולמן, יזם, סופר ומרצה מבוקש, הוא המנטור המוביל בישראל וסייע למאות אלפי אנשים, ארגונים ועסקים שהשתתפו בסדנאות וההרצאות שלו, להגיע להצלחה מעשית בעוצמה ובמהירות יוצאת דופן. מייסד קבוצת “קוד המנצח”, חברת ההתפתחות האישית המובילה בישראל.

סגן אלוף  במיל’ ששירת בחיל הים, כמפקד ספינות טילים, מדריך ראשי בקורס חובלים ועוד. לאחר שהיה על סף מוות עקב אירוע רפואי נדיר החליט למתוח קצת את הגבולות שהציבו לו החיים. על קו הסיום של תחרות איש הברזל הראשונה שלו, הבין אלון שעליו להקדיש את חייו לחקור, למדל ולהנגיש לאנשים ולחברות את הדנ”א של ההצלחה המעשית והוא עושה זאת בתשוקה ובלהט בלתי מתפשר. אלון בעל תואר ראשון בהצטיינות בכלכלה ותואר שני בהצטיינות במנהל עסקים.         

הרצה באקדמיה ושימש כמאמן המנטלי של נבחרת ישראל בכדורגל. סיפרו של אלון, “פריצת גבולות – כיצד להגשים את החיים שתמיד רצית”, הפך לרב מכר מיד עם יציאתו ואף קיבל את אות הפלאטינה של התאחדות הסופרים בישראל. אלון נשוי באושר לאורטל ואבא לבר, גאיה וגל.

מיכל סולומונוביץ

ד”ר מיכל סולומונוביץ
מיכל סולומונוביץ היא ד”ר לחינוך (Ph.D). היא הגיעה לתחום החינוך מהעולם העסקי לאחר שעבדה במשך שנים כעורכת דין מומחית בתחום המיסים ופיתחה קריירה מצליחה בפרקליטות וכשותפה במשרדים מובילים בישראל. בעקבות אירוע רפואי, החליטה לעשות מפנה, לשנות את סדר העדיפויות בחייה ולעבור לחינוך הדור הבא. חברה לאלון מתוך שליחות להנגיש את תכני קוד המנצח לילדי ישראל.

מיכל מובילה את תכנית קוד המנצח לצעירים בארץ ובעולם. היא מרצה בפני מנהלים, מורים, הורים ותלמידים ומכשירה צוותי הוראה. מיכל בעלת תואר שני ותואר ראשון (בהצטיינות) במשפטים. היא בעלת תעודת הוראה (בהצטיינות יתרה) ועסקה בתחום החינוך כמורה ומחנכת. היא מאמנת אישית מוסמכת, מאסטר ב- NLP ומומחית באימון לילדים, לנוער, ולהוריהם. מיכל נשואה באושר לאלכס ואמא לעמית, טל ובן.

מהעיתונות והטלויזיה

מיכל סולומונוביץ
נגן וידאו
כתבה בחדשות 2 על אלון אולמן
נגן וידאו
נגן וידאו

מהעיתונות והטלויזיה

נגן וידאו

מיכל בתכנית הבוקר של פאולה וליאון

נגן וידאו

כתבת וידאו 1 של גיל ריבה על תכנית "קוד המנצח לצעירים"

נגן וידאו

כתבת וידאו 2 של גילה ריבה על תכנית "קוד המנצח לצעירים"

נגן וידאו

מיכל בתשדיר מתוך קמפיין ארצי של הסתדרות המורים - "דקה על חינוך"

נגן וידאו

מיכל בתכנית של גלית ויואב בערוץ 12

נגן וידאו

מיכל בתכנית פותחים יום בערוץ 13

נגן וידאו

מיכל בפינת המומחים של ערוץ 12

כתבה על תכנית מורה מנטור

כתבה על מיכל ב-YNET

מאמר של מיכל ב-YNET